אוטומציה וRPA

אוטומציה וRPA

חברת ויזארדס מייעצת, מתאימה ומספקת פתרונות לבניית תהליכי אוטומציה רובוטיים לחברות וארגונים, פתרונות המבוססים על Automation Anywhere  יצרנית תוכנת ה- RPA  המובילה בתחום בעולם.
תחום ה - RPA (Robotic Process Automation  ) הינו תחום הכולל כלי תוכנה פשוטים ורבי עוצמה המאפשרים ליצור "רובוטי" תוכנה לביצוע תהליכים ארגוניים ותהליכים חוצי ארגון באופן אוטומטי וזאת על מנת לבצע משימות, להקצות משאבים, לנהל ולשלוט בתהליכים.
ניתן לחשוב עליהם כעל כוח העבודה הדיגיטלי של הארגון. כל מה שצריך לעשות זה להציג לכלי התוכנה הרלוונטי את מה שצריך לבצע ואז פשוט לתת לכלי לבצע את העבודה. כלים כגון Automation Anywhere  יכולים לקיים אינטראקציה עם כל מערכת או יישום באותו אופן שאתה עושה בדרך ארוכה יותר. בוטים יכולים ללמוד וגם להיות משובטים. ניתן ללמוד מהר יחסית כיצד הכלים עובדים ולהתאימם לצרכיך כפי שאתם מוצאים לנכון. זה ללא קוד, לא משבש, לא פולשני וקל.
באמצעות RPA ניתן להפחית באופן דרמטי את עלויות התפעול של הארגון כולו ללא צורך בשינוי מערכות עסקיות או יישומים בסיסיים של הארגון. אימוץ טכנולוגיית RPA  מגביר את מהירות התגובה העסקית של הארגון ללא צורך בשינוי חלק כלשהו של התהליכים העסקיים הקיימים.