פתרונות ענן, Containers & DEVOPS

פתרונות ענן, Containers & DEVOPS

מתודולוגיית Devops  וטכנולוגיות  Containers הפכו בשנים האחרונות לנושאים חמים בעולמות ה- IT. בפיתוח, ה- DevOps שם דגש על ההתקשרות בין מפתחי התוכנה לבין שאר אנשי ה- IT בארגון ולשיתוף הפעולה ביניהם. שיטת העבודה חותרת לאוטומציה הן בכל הקשור לשינויים בתשתיות והן בתהליכי הנגשת התוכנה בארגון.
טכנולוגיות קונטיינרים מאפשרים הרצה של תהליכים בסביבה מבודדת אולם ללא צורך בשרת וירטואלי עם כל המשאבים הכרוכים בכך אלא יחידות בודדות ללא מערכת הפעלה אלא service, process או מספר מסוים של processes במקום. לדוגמה , Kubernetes מאפשרת אורקסטרציה של קונטיינרים באמצעות מערכת קוד פתוח שמנהלת באופן עצמאי את ההרצה של קונטיינרים על מספר שרתים. המערכת מחלקת את הקונטיינרים שנדרש להריץ על השרתים השונים על בסיס מצב העומס של השרת, דואגת לאתחל קונטיינרים תקועים, להעלות קונטיינרים במקום אלו שנפלו ויכולה להגדיל את מספר העותקים של קונטיינר שרצים לפי עומס וכו'.
חברת ויזארדס מתמחה בייעוץ, התאמה ואספקת פתרונות ענן לחברות וארגונים ובכלל זה פתרונות  באמצעות תהליכי DEVOPS החל מהקמת מערכות CI/CD וכלה בניהולם השותף ותמיכה במפתחים.
במסגרת זו אנחנו מייעצים ומלווים לצוותי פיתוח ותשתיות בשלבי בחינת תהליכי העבודה, איתור חסמים וייעול תהליכי הפיתוח וההטמעה. הייעוץ והליווי נוגעים גם בפן התשתיתי של המערכות בשלבי תכנון הפרויקט וביעול ואוטומציה של תהליכי הפיתוח, האינטגרציה והבדיקות.
בהמשך אנחנו גם מסייעים ביישום תהליכי האוטומציה ליישום הקוד בסביבות בדיקות וייצור (CI/CD).
בנוסף, מומחי ויזארדס מתכננים ומיישמים פתרונות לסביבות Cloud native, Microservices וקונטיינרים ובכלל זה, Docker, Kubernetes ,Prometheus, ELK (Elastic search, Logstash Kibana), ומערכות אוטומציה וניהול קונפיגורציה כגון MS Orchestrator, Ansible / Puppet / Chef / Terraform.