מחשוב משתמשים בעידן הדיגיטלי

End Users Computing

הטרנספורמציה הדיגיטלית הינה נושא חם מאוד בשנים האחרונות בקרב ארגונים וחברות.

בהמשך להתפתחות הטכנולוגית העצומה בכל הקשור למכשירי קצה למשתמשים הן באמצעות סמארטפונים והן באמצעות מגוון עמדות קצה (ניידים, עמדות רזות, טאבלטים ועוד) ושילובם עם טכנולוגיות ארגוניות מתקדמות כגון כגון VDI  ,EMM ועוד, יכולים ארגונים להנגיש ללא הפסקה יותר ויותר שירותים ואמצעי תקשורת מכל מקום ולכל מקום הן ללקוחות והן לעובדי הארגון. נגישות זו מאפשרת ניצול מלא של פיתוח אפליקציות מתקדם לעולם הניידים וגם התאמת אפליקציות מסורתיות לעולם הניידים באופן שישרת את הארגון טוב יותר, מהר יותר ותוך יצירת ייתרון עסקי על פני המתחרים וייצור המשכיות עסקית לארגון.

לחברת ויזארדס התמחות בייעוץ, תכנון ויישום של פתרונות מגווונים בתחום של End Users Computing באמצעות טכנולוגיות EMM , VDI  ושילובם יחד עם מוצרי Workspace   לפתרון אחוד ונגיש למשתמשי הקצה בארגון וללקוחות הארגון, הן על גבי תשתית הארגון (On premise  ), והן בענן או במבנה משולב  היברידי.

העבודה בטכנולוגיות מתקדמות וניידות כגון סמאטפונים ואפליקציות, הינה כלי מפתח בכל ארגון על מנת לתת למשתמשי הקצה את חווית שימוש ונוחות העבודה המקסימלית, תוך כדי שמירה על רמת אבטחה גבוהה על התשתיות הארגוניות.

המגמה החלה כאשר ארגונים החלו לפתח אפליקציות ותוכנות ארגוניות עבור מכשירי סמארטפון, טאבלט ומחשבים ניידים, כאשר הארגון מקצה עבור משתמשי הקצה את המכשירים עבור העבודה.

בנוסף לכך, כיום, התפיסה הנקראת BYOD, מאפשרת לעובדים לעבוד גם עם המכשירים אותם הם מביאים מהבית. הדבר נעשה בפועל על ידי שימוש במוצרי EMM – Enterprise Mobility Management  - הנותנים יכולת לשליטה מלאה או חלקית, על ידי יישום מאובטח של אפליקציות עבודה ו- Containers  על מחשבים, מכשירים ניידים ועוד תוך שימוש במחיצות עבודה מיוחדות לצורך עבודה בלבד, ללא זליגת מידע.

הנגשה של אפליקציות ארגוניות / ציבוריות לצורך עבודה מהמכשירים השונים יחד עם המייל והיומן הארגוני בצורה מאובטחת, מאפשרת את החופש, הנוחיות והזמינות (24*7) למשתמשי הקצה לעבודה בצורה היעילה ביותר.