פתרונות גיבוי באתר הלקוח ובענן

פתרונות גיבוי באתר הלקוח ובענן

 

לפתרונות גיבוי מרכזי לחברות וארגונים, אנו נדרשים כיום לספק טווח רחב של אפשרויות על מנת לספק גמישות בבחירת הכלים לגיבוי הן באתר הלקוח והן בענן ובמקרים מסויימים באופן משולב.

חשוב מאוד שפתרון הגיבוי יהיה מאובטח מאוד וניתן להרחבה אינסופית.  כמו כן, על הגיבוי המותאם לארגון להיות מהיר תחת כל עומסי העבודה, גמיש ואמין ועם שחזור ושכפול של כל היישומים והנתונים.

הפתרונות שאנחנו בויזארדס מציעים כוללים בין היתר טכנולוגיות שלVEEAM , טכנולוגיות לניהול הגיבוי והשחזור בענן כגון Asigra ועוד. הפתרונות אותם אנחנו מציעים אמינים ומאובטחים. הנתונים של הלקוח משוכפלים תמיד בזמן אמת הן מאתר הלקוח והן בענן עם מספר העותקים הנדרש ומאוחסנים במתקנים נפרדים הן בענן והן באתרי הלקוח במידת הצורך. הפתרונות אותם מספקת ויזארדס כוללים את גובי כל סוגי המידע ברמות של קובץ, בסיסי נתונים, שרתים, מערכות הפעלה, ארכיונים או יישומים. מומחי ויזארדס מסייעים ללקוח בבניית מדיניות הגיבוי והשחזור לפי מאפייני היעדים לגיבוי ברמות הגיבוי השונות (גיבוי מלא או אינקרמנטלי בתצורות שונות) ושמירה של גרסאות לפי תמונת מצב בנקודות זמן שונות.

בנוסף, כשירות גיבוי ייעודי עבור Office 365  , ויזארדס מספקת פתרונות לגיבוי ושחזור בענן, כוללת תמיכה מקיפה בשירותי Office 365 כמו Exchange Online, SharePoint Online,  ועוד. הגיבוי ענן כולל תמיכה מקיפה בשירותי Office 365 כמו Exchange Online,  SharePoint Online,  ועוד. השימוש בגיבוי לענן של Office 365 מאפשר לארגון לקבוע תזמונים פשוטים היוצרים עותקי גיבוי של נתוני הארגון לנקודה מוגדרת בזמן.  הגיבוי הינו  ) Agentless ללא התקנת סוכני תוכנה ביחידות הקצה) .